O přívěsech

Koncept přívěsu: místo pro vaše sny


Přívěs Taurus je jednonápravový přepravník s vysokým jízdním komfortem a vysoce stabilní uzamykatelnou karoserií, umožňující transport za každého počasí. Přívěsy Taurus dávají také punc exkluzivity, protože až někam přijedete, bude váš přívěs obdivován stejně jako cenný náklad, který převáží.


Jízda s přívěsem po úzkých silnicích a malých uličkách


Jízda po úzkých silnicích, kdy je přívěs širší než tažné vozidlo klade na řidiče zvýšené nároky. Řidič si musí držet širší stopu a případně může použít rozšíření zpětných zrcátek, které umožňují pohled za přívěs. ířka přívěsu 2,1m vyžaduje zvýšenou pozornost, ale přesto je jízda s Taurusem příjemným zážitkem.

Velký nákladový prostor


Taurus poskytuje velice široký nákladový prostor. Mezi bočními stěnami přes osu je šířka 1,65m a 2,1m je celková šířka. Taurus poskytuje cca 6m² nákladové plochy. Při celkové délce 4,88m. Na levé a pravé straně najdete za podběhy 2 odkládací prostory. Rozměry Tauus

Velký nákladový prostor při nízkém aerodynamickém odporu

Taurus nabízí díky svému kapkovitému tvaru nízký aerodynamický odpor a to bez ohledu na velikosti tažného vozidla. S tím samozřejmě souvisí i nízká spotřeba paliva tažného vozidla.

Jednoduché nakládání

Zadní sklápěcí čelo slouží u přívěsů Taurus i jako nákladová a nájezdová rampa. U Taurusu Vám odpadá riziko při nakládání motocyklu. Nehrozí balancování na nájezdu a nebezpečí pádu motocyklu. Stačí na motocykl nasednout a jednoduše zajet do přívěsu. Nemusíte mít strach, že se budete muset krčit nebo, že se uhodíte do hlavy, protože při zvednuté střeše je výška ve vjezdu do přívěsu 2m.

Skladba podlahy Taurusu

Podlaha je pro svou pružnost, stabilitu a pevnost vyrobena z plastu vyztuženého skelným vláknem Polypropylen- Wabenkern. Toto složení umožňuje zachovat nízkou váhu přívěsu. Pro vyšší pevnost, proti poškození je podlaha opatřena hliníkovým protiskluzovým plechem. Panty zadní nájezdové rampy- vrat jsou vyrobeny z nerezu a tak nehrozí zatuhnutí. Sklápění zadních vrat je velmi jednoduché a tak snadné, že je může sklápět i slabá žena a to díky plyno-kapalinovým vzpěrám.